1
نوع مشاوره
2
انتخاب مشاور
3
پرداخت
4
پایان

همراه عزیز سبل‌السلام،

پیش از دریافت نوبت مشاوره، لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

۱. موضوع مشاوره خود را به صورت دقیق انتخاب نمایید. برای این کار می‌توانید از دستیار آنلاین مرکز کمک بگیرید. چنانچه برای بیش از یک موضوع نیاز به مشاوره دارید، ابتدا مهم‌ترین موضوعی که با آن درگیر هستید را در نظر گرفته و برای آن نوبت رزرو کنید. در زمان انتخاب مشاور می‌توانید مشاوری را انتخاب کنید که علاوه بر موضوع اصل شما، در موضوعات فرعی نیز تخصص داشته باشد. در غیر این صورت، لازم است از دو یا چند مشاور مختلف مشاوره دریافت نمایید.
۲. دقت داشته باشید مشاوره‌های حضوری در حال حاضر صرفا در محل مرکز مشاوره سبل‌السلام واقع در تهران، سعادت‌آباد انجام می‌گیرد. اما برای مشاوره‌های آنلاین و تلفنی محدودیتی وجود ندارد.
۳. در انتخاب زمان مشاوره دقت لازم را داشته باشید. در حال حاضر جابجایی زمان مشاوره در سیستم امکان پذیر نمی‌باشد.
4. شما می‌توانید پیش از رزرو قطعی، با مشاهده سوابق مشاورین، مناسب‌ترین مشاور را برای خود انتخاب نمایید.
5. در فاصله کمتر از 48 ساعت تا آغاز جلسه مشاوره، امکان لغو نوبت مشاوره وجود نخواهد داشت و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد. در فاصله بیشتر از 48 ساعت از جلسه مشاوره، می‌توانید از طریق پنل کاربری خود درخواست لغو مشاوره بدهید و وجه واریزی حداکثر تا 72 ساعت بعد به حساب واریز کننده عودت داده خواهد شد.

6. زمان رزرو شده متعلق به شماست و مشاور و مرکز تمام زمان را برای شما اختصاص خواهند داد. لذا در صورتی که زمان مشاوره شما کمتر از میزان رزرو شده باشد امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.